Infrasaunování

Napomáhá při léčbě krčních, nosních či ušních onemocnění, při péči o pleť, pro posilování imunity, prevence onemocnění dýchacích cest, hubnutí atd…
V Salonu HJ original využíváme pohodlné infrasaunování infralampou v leže na masérském lehátku doplněné o několik variant zábalů nebo strečinku.
Obléknete si saunovací oblek / Položíte se na masérské lehátko / Budete saunovat z jedné i druhé strany / Po vypnutí infralamp se ochladíte pomocí dřevěného džberu ve stylové dřevěné kádi

objednat

Haloterapie

Nabízíme relaxaci inhalací solnou lampou. Solná lampa napomáhá řešit problémy s dýcháním, alergiemi, sníženou imunitou,stres, vysoký tlak, akné, srdeční choroby, cystická fibróza, poruchy zažívacího traktu, snížená funkce štítné žlázy, lupénka, poinfarktové stavy atd.. .

objednat

Balneo Dance

Jedná se o nový typ zážitkového saunování vypracovaný na základě dlouholeté praxe v oblastech wellness a baletu paní Janou Havlatovou v srpnu 2016. Balneo dance kombinuje prvky zážitkového saunování, baletu, tance a fitness. Během saunovací procedury Balneo dance provádíme v dřevěných kádích naplněných studenou vodou a pevnými částicemi cca 30 až 60 minut speciální cvičební program, který umožňuje velké množství cvičebních a relaxačních variant. Pro Balneo dance používáme různé cvičební pomůcky. Certifikáty pro Balneo dance uděluje ČAW, školitel Jana Havlatová.

objednat

Wellness procedury

Nabízíme relaxační a redukční zábaly, Hammam.
Nechte se hýčkat bahenními, medovými, jílovými, skořicovými, čokoládovými, kokosovými zábaly a dalšími wellness procedurami navrženými přímo pro Vás.

objednat

Masáže

Nabízíme čokoládové, medové, kokosové masáže, masáž lávovými kameny, bylinnými měšci atd....

objednat

Kosmetika

Vedle klasické kosmetické péče poskytujeme také originální relaxační péči pod názvem Stretching HJ original a Hammam masáže.

objednat

Osobní trenér

Individuální cvičební plán na míru Vašim potřebám.

objednat

Choreografie

Chcete překvapit své známé zajímavou taneční choreografií?

Nabízíme služby osobního choreografa HJ original.

objednat